Zoom H1 vadovą

Zoom H1
8.6 · 19
PDF vadovas
 · 2 puslapiai
Anglų
vadovasZoom H1

Peržiūrėkite vadovą Zoom H1 čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai garso įrašymo įrenginys ir buvo įvertintas 19 žmonių, kurių vidurkis a 8.6. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie Zoom H1 ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie Zoom , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti Zoom savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

Zoom H1 yra portatyvi garso įrašymo priemonė, skirta naudoti muzikos ir garso inžinieriams, žurnalistams, reportažų kūrėjams ir kitoms panašioms profesijoms. Prietaisas turi dvigubą kondensatorinį mikrofoną su kardioidiniu ir pobūdžio pasirinkimu, leidžiančiu pasirinkti priekinį (vienkartis) arba priekinį ir galinį (dualinis) įrašymo būdą. Zoom H1 turi įmontuotas stereo garsiakalbius, kurių galingumas yra 500 mW. Įrenginys gali įrašyti garso failus WAV ir MP3 formatuose, taip pat turi valdymo mygtukus, apsaugą nuo triukšmo ir garso kontrolės funkcijas. Zoom H1 yra portatyvi, lengvai naudojama ir kokybiška garso įrašymo priemonė, kuri yra idealiai pritaikyta profesionaliai ir pradedančiajam naudoti dėl savo galingumo ir pasirinkimo galimybių. Įrenginys yra didelis įrašymo kokybės ir yra suderintas su tiek MP3, tiek WAV formatais, leisdamas jums laisvai pasirinkti failų formatą, kurį norite naudoti. Zoom H1 yra paprastai valdoma, turinti daugybę mygtukų, kurie leidžia valdyti garsą ir kitus įrašymo nustatymus. Taigi, Zoom H1 yra naudinga garso įrašymo priemonė, skirta naudoti profesionalams, kurie nori užfiksuoti aukštos kokybės garsą.

Bendra informacija
Zoom
H1 | ZH1
garso įrašymo įrenginys
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie Zoom H1.

Ar Zoom H1 vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo Zoom H1 vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų