PerfectPro Cubi vadovą

PerfectPro Cubi
7.6 · 1
PDF vadovas
 · 141 puslapiai
Anglų
vadovasPerfectPro Cubi
GB
NL
D
S
F
Operating instruction
Gebruiksaanwijzing
Bedienungsanleitung
Bruksanvisning
Mode d’emploi

Peržiūrėkite vadovą PerfectPro Cubi čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai radijo imtuvai ir buvo įvertintas 1 žmonių, kurių vidurkis a 7.6. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie PerfectPro Cubi ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie PerfectPro , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti PerfectPro savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

Bendra informacija
PerfectPro
Cubi
radijas
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie PerfectPro Cubi.

Kuo skiriasi FM ir AM?

FM reiškia dažnio moduliaciją, o AM - amplitudės moduliaciją. Didžiausias skirtumas tarp FM radijo stočių, palyginti su AM radijo stotimis, yra garso kokybė.

Kada mano garsas per garsus?

Didesnis nei 80 decibelų garsas gali pakenkti klausai. Kai garsumas viršija 120 decibelų, netgi gali būti padaryta tiesioginė žala. Klausos pažeidimo tikimybė priklauso nuo klausymo dažnumo ir trukmės.

Kaip geriausiai išvalyti savo radijas?

Pirštų atspaudams pašalinti geriausiai tinka šiek tiek drėgna valymo šluostė arba minkšta, be dulkių šluostė. Dulkes sunkiai pasiekiamose vietose geriausia pašalinti suslėgtu oru.

Kas yra „Bluetooth“?

„Bluetooth“ yra būdas belaidžiu būdu keistis duomenimis tarp elektroninių prietaisų per radijo bangas. Atstumas tarp dviejų įrenginių, keičiančių duomenis, daugeliu atvejų gali būti ne didesnis kaip dešimt metrų.

Ar PerfectPro Cubi vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo PerfectPro Cubi vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų