Panasonic Viera TX-L47FT60 vadovą

Panasonic Viera TX-L47FT60
8 · 3
PDF vadovas
 · 225 puslapiai
Anglų
vadovasPanasonic Viera TX-L47FT60

Peržiūrėkite vadovą Panasonic Viera TX-L47FT60 čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai televizoriai ir buvo įvertintas 3 žmonių, kurių vidurkis a 8. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie Panasonic Viera TX-L47FT60 ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie Panasonic , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti Panasonic savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

Bendra informacija
Panasonic
Viera TX-L47FT60
televizorius
5025232711291
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie Panasonic Viera TX-L47FT60.

Kokiu atstumu yra geriausia žiūrėti Panasonic televiziją?

Idealus televizoriaus žiūrėjimo atstumas Panasonic priklauso nuo ekrano dydžio. Paprastai galite manyti, kad idealus žiūrėjimo atstumas yra maždaug 2,4 karto didesnis už ekrano įstrižainę.

Mano televizija nebeturi signalo, o kas dabar?

Jei jūsų televizorius neturi signalo, galite patikrinti šiuos dalykus: - Patikrinkite, ar televizorius nustatytas tinkamu šaltiniu. - Patikrinkite, ar televizoriaus imtuvas tinkamai prijungtas per HDMI arba SCART įvestį.

Kokie yra mano televizorius ekrano matmenys?

Jūsų televizorius dydis paprastai išreiškiamas coliais, 1 colis yra 2,54 centimetro. Dydis yra jūsų televizorius įstrižainės ilgis, todėl matuojate ekraną iš kairės apačios iki dešiniojo viršaus.

Kas yra HDMI?

HDMI reiškia didelės raiškos daugialypės terpės sąsają. HDMI kabelis naudojamas garso ir vaizdo signalams perduoti tarp įrenginių.

Ar galima prijungti skirtingų markių „Bluetooth“ įrenginius?

Taip, „Bluetooth“ yra universalus metodas, leidžiantis skirtingiems „Bluetooth“ įrenginiams prisijungti.

Ar Panasonic Viera TX-L47FT60 vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo Panasonic Viera TX-L47FT60 vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų