Native Union SWITCH vadovą

Native Union SWITCH
8.6 · 1
PDF vadovas
 · 12 puslapiai
Anglų
vadovasNative Union SWITCH

Peržiūrėkite vadovą Native Union SWITCH čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai garsiakalbiai ir buvo įvertintas 1 žmonių, kurių vidurkis a 8.6. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie Native Union SWITCH ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie Native Union , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti Native Union savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

The Native Union SWITCH yra galinga nešiojama garso kolonėlė, kuri gali būti naudojama kaip garsiakalbis, grojantis muziką iš bet kokio Bluetooth įrenginio, arba kaip galiausiai naudingas įkraunamas akumuliatorius. Jos baterija turi iki 14 valandų darbo laiko ir gali būti naudojama kaip mobilaus telefono aksesuaras. Daugiafunkcinė SWITCH kolonėlė gali būti foldiruojama, kad būtų patogu nešioti. Kolonėlės išvaizda yra diskretiška ir meniška, jos gaminama kelių spalvų pasirinkimu. SWITCH kolonėlė gali pademonstruoti gana garsų garsą, turintį garso galingumą 10W, tai padaro šią kolonėlę idealią kelioniniam muzikos grotuvui. SWITCH kolonėlė sparčiai įsilieja, įjungiant iškart po Bluetooth ir nedidelio proceso. Taigi, tai bus puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško mažos, patvarios ir galingos nešiojamos garso kolonėlės.

Bendra informacija
Native Union
SWITCH | SWITCH
garsiakalbis
4897032104044
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie Native Union SWITCH.

Kada mano garsas per garsus?

Didesnis nei 80 decibelų garsas gali pakenkti klausai. Kai garsumas viršija 120 decibelų, netgi gali būti padaryta tiesioginė žala. Klausos pažeidimo tikimybė priklauso nuo klausymo dažnumo ir trukmės.

Ar galima prijungti skirtingų markių „Bluetooth“ įrenginius?

Taip, „Bluetooth“ yra universalus metodas, leidžiantis skirtingiems „Bluetooth“ įrenginiams prisijungti.

Kas yra „Dolby Atmos“?

„Dolby Atmos“ yra technologija, užtikrinanti, kad garsas pasklistų nuo lubų iki ten, kur klausotės. Tai leidžia sukurti 5.1 efektą tik su vienu garsiakalbiu.

Kas yra „Bluetooth“?

„Bluetooth“ yra būdas belaidžiu būdu keistis duomenimis tarp elektroninių prietaisų per radijo bangas. Atstumas tarp dviejų įrenginių, keičiančių duomenis, daugeliu atvejų gali būti ne didesnis kaip dešimt metrų.

Ar Native Union SWITCH vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo Native Union SWITCH vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų