Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH vadovą

Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH
6.8 · 1
PDF vadovas
 · 111 puslapiai
Anglų
vadovasLenovo ThinkPad 2 N3S25MH

Peržiūrėkite vadovą Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai planšetiniai kompiuteriai ir buvo įvertintas 1 žmonių, kurių vidurkis a 6.8. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie Lenovo , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti Lenovo savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

Bendra informacija
Lenovo
ThinkPad 2 N3S25MH
planšetinis kompiuteris
887456386182
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH.

Nuo ko priklauso atsisiuntimo greitis internete?

Atsisiuntimo greitis internete priklauso nuo jūsų turimo ryšio tipo. Jei turite 25 Mb/s ryšį, tai reiškia, kad teoriškai turėtumėte turėti galimybę atsisiųsti 25 MB per sekundę.

Kokie yra mano planšetinis kompiuteris ekrano matmenys?

Jūsų planšetinis kompiuteris dydis paprastai išreiškiamas coliais, 1 colis yra 2,54 centimetro. Dydis yra jūsų planšetinis kompiuteris įstrižainės ilgis, todėl matuojate ekraną iš kairės apačios iki dešiniojo viršaus.

Ar Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų