HP LaserJet Pro 400 Color M451DN vadovą

HP LaserJet Pro 400 Color M451DN
7.7 · 7
PDF vadovas
 · 270 puslapiai
Anglų
vadovasHP LaserJet Pro 400 Color M451DN
LASERJET PRO 300 COLOR
LASERJET PRO 400 COLOR
Service Manual
M351
M451

Peržiūrėkite vadovą HP LaserJet Pro 400 Color M451DN čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai spausdintuvai ir buvo įvertintas 7 žmonių, kurių vidurkis a 7.7. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie HP LaserJet Pro 400 Color M451DN ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie HP , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti HP savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

HP LaserJet Pro 400 Color M451DN yra lazerinis spausdintuvas, kuris gali spausdinti 21 spalvotą puslapį per minutę. Šio spausdintuvo pikselių tankumas yra 600 x 600, todėl jis gali išspausdinti aukštos kokybės teksto ir grafinius šriftus. Be to, spausdintuvas turi automatinio dvipusio spausdinimo funkciją, kuri sutaupo popieriaus naudojimą ir sumažina išmetimų kiekį. HP LaserJet Pro 400 Color M451DN turi Ethernet jungtį, taigi jis gali būti prijungtas prie tinklo ir bendrinti spausdinimo funkcijas su kitais kompiuteriais ir spausdintuvais. Spausdintuvas taip pat turi įmontuotą aušinimo sistemą, kuri palengvina spausdinimą net esant aukštai apkrovai. Šio spausdintuvo veikimas yra patikimas ir efektyvus, o spausdinimo kokybė yra aukštos kokybės. Taigi, HP LaserJet Pro 400 Color M451DN yra patvirtintas ir rekomenduojamas spausdintuvas, kuris gali būti naudojamas bet kurioje biuro aplinkoje.

Bendra informacija
HP
LaserJet Pro 400 Color M451DN
spausdintuvas
886111731558
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie HP LaserJet Pro 400 Color M451DN.

Koks yra geriausias būdas pašalinti įstrigusį popierių iš spausdintuvo?

Geriausia švelniai ištraukti popierių iš spausdintuvo. Išjunkite spausdintuvą ir įsitikinkite, kad spausdinimo galvutė nekabo virš popieriaus ir spausdintuve nelieka popieriaus.

Kodėl mano spausdintuvas nepriima originalių kasečių?

Spausdintuvas gali neatpažinti neoriginalių kasečių. Tokiu atveju gausite pranešimą, kad kasetė tuščia. Įsigytos kasetės vadove paprastai yra sprendimas, jei tai neveikia, patartina kreiptis į pardavėją.

Kodėl mano spaudiniai yra prastos kokybės?

Prastos spausdinimo kokybės priežastys gali būti įvairios. Patikrinkite, ar užpildytos kasetės ar dažai yra pilni. Jei taip, rašaliniams spausdintuvams dažnai reikia valyti spausdintuvą, išdžiūsta kasetės arba sugenda spausdinimo galvutė. Naudojant lazerinius spausdintuvus, rekomenduojama kalibruoti lazerinį spausdintuvą.

Kuo skiriasi lazerinis spausdintuvas ir rašalinis spausdintuvas?

Lazerinis spausdintuvas spausdina dažais, o rašalinis - rašalu.

Kodėl mano rašalinio spausdintuvo juodos juostelės?

Daugeliu atvejų rašalinio spausdintuvo kasetė būna sugedusi ir ją reikia pakeisti.

Ką reiškia DPI?

DPI reiškia taškus colyje ir yra rašalo lašelių skaičius (colyje), kurie spausdinant patenka ant popieriaus.

Ar HP LaserJet Pro 400 Color M451DN vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo HP LaserJet Pro 400 Color M451DN vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų