H2O Mop X5 vadovą

H2O Mop X5
8.4 · 92
PDF vadovas
 · 19 puslapiai
Anglų
vadovasH2O Mop X5

I M P O R T A N T S A F E T Y I N F O R M A T I O N

READ ALL INSTRUCTIONS BEFORE USING STEAM CLEANER. USE ONLY AS DIRECTED.

KB-6622V

Peržiūrėkite vadovą H2O Mop X5 čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai garų valytuvai ir buvo įvertintas 92 žmonių, kurių vidurkis a 8.4. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie H2O Mop X5 ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie H2O , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti H2O savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

H2O Mop X5 yra garo valytuvas, sukurtas valyti įvairias paviršius, tokias kaip grindys, kilimai, langai ir baldai. Jo funkcionalumas apima šarnyrų, vamzdžių ir kitų sunkiai pasiekiamų vietų valymą. Garinis valymas yra natūralus ir saugus būdas naikinti bakterijas ir kitas kenksmingas medžiagas be cheminių valymo priemonių. H2O Mop X5 turi 1300 vatų galingumą ir gali sukurti 12 barų slėgį, užtikrinantį efektyvų valymą. Įrenginys taip pat turi reguliuojamą garo srautą, skirtingus priedus ir krepšį patogiam laikymui ir transportavimui. Jo cheminė ir baktericidinė sekcija gali tapti efektyviu būdu valyti namų erdves be kenksmingų cheminių medžiagų. H2O Mop X5 yra universalus ir gali būti naudojamas kaip motorinis valytuvas ar paprastas garų valytuvas. Įrenginys taip pat yra lengvas, todėl jį galima lengvai laikyti, nepriverčiant taikyti jėgą. Tai praktiškas ir naudingas įrenginys namams tvarkyti.

Bendra informacija
H2O
Mop X5
garų valytuvas
5060092011518
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie H2O Mop X5.

Ar H2O Mop X5 vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo H2O Mop X5 vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų