Celestion G12H-150 vadovą

Celestion G12H-150
7.5 · 1
PDF vadovas
 · 1 puslapis
Anglų
vadovasCelestion G12H-150

Peržiūrėkite vadovą Celestion G12H-150 čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai garsiakalbiai ir buvo įvertintas 1 žmonių, kurių vidurkis a 7.5. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie Celestion G12H-150 ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie Celestion , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti Celestion savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

Bendra informacija
Celestion
G12H-150
garsiakalbis
Anglų
Duomenų lapas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie Celestion G12H-150.

Kada mano garsas per garsus?

Didesnis nei 80 decibelų garsas gali pakenkti klausai. Kai garsumas viršija 120 decibelų, netgi gali būti padaryta tiesioginė žala. Klausos pažeidimo tikimybė priklauso nuo klausymo dažnumo ir trukmės.

Ar galima prijungti skirtingų markių „Bluetooth“ įrenginius?

Taip, „Bluetooth“ yra universalus metodas, leidžiantis skirtingiems „Bluetooth“ įrenginiams prisijungti.

Kas yra „Dolby Atmos“?

„Dolby Atmos“ yra technologija, užtikrinanti, kad garsas pasklistų nuo lubų iki ten, kur klausotės. Tai leidžia sukurti 5.1 efektą tik su vienu garsiakalbiu.

Kas yra „Bluetooth“?

„Bluetooth“ yra būdas belaidžiu būdu keistis duomenimis tarp elektroninių prietaisų per radijo bangas. Atstumas tarp dviejų įrenginių, keičiančių duomenis, daugeliu atvejų gali būti ne didesnis kaip dešimt metrų.

Ar Celestion G12H-150 vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo Celestion G12H-150 vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų