Cardo Spirit vadovą

Cardo Spirit
7.4 · 5
PDF vadovas
 · 19 puslapiai
Anglų
vadovasCardo Spirit

Peržiūrėkite vadovą Cardo Spirit čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai neklasifikuojama ir buvo įvertintas 5 žmonių, kurių vidurkis a 7.4. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie Cardo Spirit ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie Cardo , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti Cardo savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

Negroupanas "Cardo Spirit" yra garsiakalbių komplektas, skirtas motoroleriams ir motociklams. Šis komplektas turi du kanalus, kurie leidžia ryšį su kitu garsiakalbiu iki 400 metrų atstumu. FM radijo funkcija šiame komplekte nerandama. "Spirit" garsiakalbių versija yra 5.2 Bluetooth, suteikianti aukštos kokybės bevielį ryšį su kitais kompatibiliais įrenginiais. Garsiakalbiai taip pat yra vandeniui atsparūs, todėl jie yra patvarūs ir gali būti naudojami net esant sudėtingoms oro sąlygoms. Akumuliatoriaus tarnavimo laikas su vienu įkrovimu yra iki 10 valandų, o įkrovimas trunka apie 2 valandas. Standartinės USB laidas įeina į komplektą, padedantis įkrauti garsiakalbius. "Spirit" garsiakalbiai turi ilgą bendravimo laiką, ypač naudingą ilgoms kelionėms ar kelionei iš vieno punkto į kitą. Garsiakalbiai taip pat turi ilgą laiką, kai jie neaktyvūs ir neįjungti, t.y. taikymo laiką. Šis garsiakalbių komplektas atitinka CE, IC/FCC, SIG BT, TELEC ir UKCA sertifikatus. Tai žymi, jog jis atitinka Europos, JAV ir kitas nustatytas normas ir patvirtintas kaip patikimas ir kokybiškas produktas. Kadangi produktas yra klasifikuojamas kaip "Cardo Spirit", jis leidžia programinei įrangai atnaujinti pagalbines funkcijas, jei pasirodo naujosios žinios ar papildomi funkcionalumo patobulinimai. Norint pasiekti šiuos garsiakalbius, reikia vartoti pridedamą USB laidą, kuri užtikrina patogų ir paprastą įkrovimą iš įprastos elektrinės energijos šaltinio arba kompiuterio. Apibendrinant, "Cardo Spirit" yra du garsiakalbiai su dideliu ryšio atstumu, ilgo veikimo laiko ir sertifikatais, patvirtinančiais jų patikimumą. Šis vandeniui atsparus komplektas gali būti puiki rekomendacija motoroleriui ar motociklui.

Bendra informacija
Cardo
Spirit | SPRT0001
neklasifikuojama
0828831843425
Anglų
Diegimo vadovas (PDF), Vartotojo vadovas (PDF)
Veikimo charakteristikos
Kanalų kiekis2 kanalai
FM radijaNe
Maksimalus diapozonas400 m
Bluetooth versija5.2
Darbo temperatūros diapazonas (TT)-20 - 55 °C
Firmware tobulinimasTaip
USB prievadasTaip
USB jungtisC tipo USB
Konstrukcija
Produkto spalvaJuoda
Apsaugos ypatybėsAtsparus vandeniui
SertifikavimasCE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA
Baterija
Baterijos technologija-
Pokalbio laikas10 h
Įkrovimo laikas2 h
Parengties režimo veikimo trukmė10 dienos
Pakuotės turinys
Kiekis1
Pridėti kabeliaiUSB
Svoris ir matmenys
Plotis78 mm
Ilgis19 mm
Aukštis47 mm
Svoris35 g
Rodyti daugiau

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie Cardo Spirit.

Koks yra Cardo Spirit svoris?

Cardo Spirit sveria tiek, kiek 35 g.

Kokius sertifikatus turi Cardo Spirit?

Cardo Spirit turi šiuos sertifikatus: CE IC/FCC SIG BT TELEC UKCA.

Koks yra Cardo Spirit aukštis?

Cardo Spirit aukštis yra toks kaip 47 mm.

Koks yra<b> </b> Cardo Spirit plotis?

Cardo Spirit plotis yra toks kaip 78 mm.

Koks yra Cardo Spirit gylis?

Cardo Spirit gylis yra kaip 19 mm.

Kokio tipo USB jungtį turi Cardo Spirit?

Cardo Spirit turi C tipo USB jungtį.

Ar Cardo Spirit vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo Cardo Spirit vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų