Beardevil BD-001 vadovą

Beardevil BD-001
7.9 · 1
PDF vadovas
 · 46 puslapiai
Anglų
vadovasBeardevil BD-001

Peržiūrėkite vadovą Beardevil BD-001 čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai sportinė vaizdo kameros ir buvo įvertintas 1 žmonių, kurių vidurkis a 7.9. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie Beardevil BD-001 ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie Beardevil , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti Beardevil savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

Bendra informacija
Beardevil
BD-001
sportinė vaizdo kamera
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie Beardevil BD-001.

Kas yra megapikselis?

Megapikselių skaičius nurodo, kiek taškelių yra jutiklyje. 1 megapikselis yra lygus 1 milijonui taškelių. Kuo daugiau taškelių, tuo didesnė galimo vaizdo kokybė.

Ką reiškia santrumpa „MP“?

MP reiškia „Megapikseliai“.

Kas yra „Bluetooth“?

„Bluetooth“ yra būdas belaidžiu būdu keistis duomenimis tarp elektroninių prietaisų per radijo bangas. Atstumas tarp dviejų įrenginių, keičiančių duomenis, daugeliu atvejų gali būti ne didesnis kaip dešimt metrų.

Ar Beardevil BD-001 vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo Beardevil BD-001 vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų