AVM Fritz! Wlan Repeater 300E vadovą

AVM Fritz! Wlan Repeater 300E
8.5 · 4
PDF vadovas
 · 41 puslapiai
Anglų
vadovasAVM Fritz! Wlan Repeater 300E
891186001

FRITZ!WLAN

Repeater 300E

Configuring
and Operating

Peržiūrėkite vadovą AVM Fritz! Wlan Repeater 300E čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai „Wi-fi“ kartotuvai ir buvo įvertintas 4 žmonių, kurių vidurkis a 8.5. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie AVM Fritz! Wlan Repeater 300E ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie AVM , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti AVM savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

AVM Fritz! Wlan Repeater 300E yra įrenginys, kuris padės pagerinti belaidžio ryšio kokybę jūsų namuose ar biure. Tai nėra atskiras belaidis maršrutizatorius, bet repetitorius, kuris prijungtas prie jau esamo tinklo ir kadangi yra pasyvus, tai paprasčiausiai platinantis signalą. Tai reiškia, kad jam reikia būti priešais jau esamą belaidžio ryšio gautuvą, kad būtų galima padidinti signalo spindulį ir sumažinti signalo praradimą per kelias sienas ar stogą. AVM Fritz! Wlan Repeater 300E turi galingą signalo stiprintuvą iki 300 Mbit/s, taip pat gali būti naudojamas kaip pasikartotojas be papildomos įrangos. Galima nustatyti automatinius persijungimus tarp primos ir pasikartojančios bangos. Be to, jis turi keletą ryšio dabartinio būklės parodymų, įskaitant "Primą" ir "Pasikartojančią". Tai viskas, ko reikia, kad galėtumėte mėgautis greitu belaidžio ryšiu savo namuose.

Bendra informacija
AVM
Fritz! Wlan Repeater 300E
„Wi-fi“ kartotuvas
4023125024993, 4023125025006
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie AVM Fritz! Wlan Repeater 300E.

Kuo skiriasi maršrutizatorius ir modemas?

Modemas suteikia interneto ryšį per interneto tiekėją. Tada maršrutizatorius platina interneto signalą prie maršrutizatoriaus prijungtiems įrenginiams.

Nuo ko priklauso atsisiuntimo greitis internete?

Atsisiuntimo greitis internete priklauso nuo jūsų turimo ryšio tipo. Jei turite 25 Mb/s ryšį, tai reiškia, kad teoriškai turėtumėte turėti galimybę atsisiųsti 25 MB per sekundę.

Ar WI-FI spinduliuotė yra kenksminga?

WIFI yra radijo dažnio signalas nejonizuojančiosios spinduliuotės pavidalu. Ši spinduliuotė negali pažeisti ląstelių ir audinių, todėl nekenkia žmonių sveikatai.

Ar AVM Fritz! Wlan Repeater 300E vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo AVM Fritz! Wlan Repeater 300E vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų