Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A vadovą

Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A
7.5 · 1
PDF vadovas
 · 144 puslapiai
Anglų
vadovasApple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A

MacBook Pro

User’s Guide

Includes setup, expansion,
and troubleshooting
information for your
MacBook Pro computer

Peržiūrėkite vadovą Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A čia, nemokamai. Šis vadovas priskiriamas kategorijai nešiojami kompiuteriai ir buvo įvertintas 1 žmonių, kurių vidurkis a 7.5. Šis vadovas pateikiamas šiomis kalbomis: Anglų. Ar turite klausimą apie Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A ar Jums reikia pagalbos? Užduokite savo klausimą čia

Reikia pagalbos?

Ar turite klausimų apie Apple , kurio atsakymo vadove nera? Užduokite savo klausimą čia. Pateikite aiškų ir išsamų problemos ir savo klausimo aprašymą. Kuo geriau apibūdinsite savo problemą ir klausimą, tuo lengviau kiti Apple savininkai galės pateikti tinkamą atsakymą.

Klausimų skaičius: 0

Bendra informacija
Apple
MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A
nešiojamas kompiuteris
885909735471
Anglų
Vartotojo vadovas (PDF)

Neradote atsakymo į savo klausimą vadove? Atsakymą į savo klausimą galite rasti žemiau esančiuose DUK apie Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A.

Nuo ko priklauso atsisiuntimo greitis internete?

Atsisiuntimo greitis internete priklauso nuo jūsų turimo ryšio tipo. Jei turite 25 Mb/s ryšį, tai reiškia, kad teoriškai turėtumėte turėti galimybę atsisiųsti 25 MB per sekundę.

Kokie yra mano nešiojamas kompiuteris ekrano matmenys?

Jūsų nešiojamas kompiuteris dydis paprastai išreiškiamas coliais, 1 colis yra 2,54 centimetro. Dydis yra jūsų nešiojamas kompiuteris įstrižainės ilgis, todėl matuojate ekraną iš kairės apačios iki dešiniojo viršaus.

Kas yra HDMI?

HDMI reiškia didelės raiškos daugialypės terpės sąsają. HDMI kabelis naudojamas garso ir vaizdo signalams perduoti tarp įrenginių.

Kaip geriausiai išvalyti savo nešiojamas kompiuteris?

Pirštų atspaudams pašalinti geriausiai tinka šiek tiek drėgna valymo šluostė arba minkšta, be dulkių šluostė. Dulkes sunkiai pasiekiamose vietose geriausia pašalinti suslėgtu oru.

Kaip išvalyti klaviatūrą?

Laikykite klaviatūrą aukštyn kojomis ir nešvarumams nuplaukite naudodami skardinę suslėgto oro. Raktus galima valyti net drėgna šluoste.

Kas yra „Bluetooth“?

„Bluetooth“ yra būdas belaidžiu būdu keistis duomenimis tarp elektroninių prietaisų per radijo bangas. Atstumas tarp dviejų įrenginių, keičiančių duomenis, daugeliu atvejų gali būti ne didesnis kaip dešimt metrų.

Ar Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A vadovas yra prieinamas Lietuviai?

Deja, neturime prieinamo Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A vadovo Lietuviai. Šis vadovas yra prieinamas Anglų.

Ar jūsų klausimas nėra įtrauktas į sąrašą? Užduokite savo klausimą čia

Jokių rezultatų